شروع بکاردبیر،نائب رئیس،مسئولین اموراداری وروابط عمومی هیات استان

تاریخ : 7 مرداد 1399, 23:50 نویسنده : admin بازدیدها : 106 نظرات : 0 موضوع : خبرها

شروع بکاردبیر،نائب رئیس،مسئولین اموراداری وروابط عمومی هیات استان


به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان اصفهان جلسه ای با حضور ریاست محترم هیات، جناب آقای حاج حبیب الله ناظریان، جناب آقای رسول کاظمی دبیر، سرکار خانم علاسوند نایب رئیس و جناب آقای آقایی مسئول اموراداری و جناب آقای آقابابایی روابط عمومی، در محل هیات برگزار شد و رسما از 7 مردادماه 99، هیات کاراته استان اصفهان فعالیت خود را شروع نمود. 

در این جلسه استاد ناظریان با تشکر از جناب آقای آقایی، سرکار خانم چگونیان، کادر اداری هیات و همه مسئولین کمیته ها در دوران سرپرستی، بیان نمود: با توجه به اینکه احکام تمام مسئولین کمیته ها و شهرستان ها فاقد اعتبار لازم می باشد لذاهمه کمیته ها و مسئولین شهرستان ها با احکام جدید شروع به فعالیت نمایند. وی با تاکید براین موضوع درخواست نمود هرچه سریعتر نسبت به معرفی کمیته ها و شهرستان ها اقدامات لازم انجام گیرد.

وی افزود: هیات کاراته استان با تلاش بی وفقه سعی نمود، زیر ساخت های لازم سخت افزاری و نرم افزاری  را برای هیات، خانه کاراته وبرگزاری مسابقات تهیه نماید و در این امر بسیار موفق عمل نموده است و در حال حاضر آماده برگزاری مسابقات در سطح بین المللی می باشیم .

استاد ناظریان بیان داشت با توجه به اینکه در حال حاضر با مشکل ویروس کووید 19(کرونا) روبروهستیم و آموزش رکن اساسی دو سال اول هیات می باشد، با هماهنگی های لازم  و درخواست اینجانب دو قهرمان ملی ما حاضر شده اند کلاس مجازی به صورت وبینار برگزار کنند، دو جلسه آقای سجاد گنج زاده و دو جلسه آقای بهمن عسگری و یک جلسه را به صورت مشترک برگزار می کنند که بی شک برای همه مربیان و کاراته کاهای گرامی مفید خواهد بود.

استاد ناظریان در این جلسه تاکید نمود که از تمامی سبک ها (آزاد و کنترلی) و پتانسیل همه مربیان استفاده شود. ما در استان نزدیک 5 میلیون جمعیت داریم که دو و نیم میلیون نفر در اصفهان ومابقی در 31 شهرستان حضور دارند و باید با شناخت و آگاهی لازم، برنامه ریزی منسجم را برای معرفی کاراته انجام دهیم و با ایجاد کمیته نمایشی، کاراته را به همه معرفی نماییم و با توجه به اینکه 29 شهرستان دارای مسئول هیات کاراته هستند و 46 سبک در حال فعالیت، پس برای رشد کاراته باید تلاش نمود و همه را در جای جای استان پوشش یکنواخت دهیم.

استاد ناظریان با توجه ویژه به قشر نو جوان و جوان خواستار گردید که همه تلاش کادر هیات، جهت رشد بیشتروبا هدف کسب بیشتر سکوهای کشوری و ملی در سال های آتی باشد و با توجه به اینکه مدال های خوبی را در بخش دختران سال گذشته کسب نمودیم با حمایت بیشتر، سریع تر به این اهداف خواهیم رسید و در بخش پسران نیز زیر ساخت ها و امکانات لازم را برای رشد بیشتر مهیا نماییم.

استاد ناظریان با بیان این مطلب که باید تقویم هیات کاراته تدوین گردد، اضافه نمود برنامه ریزی جهت رشد مربیان و داوران تا سال 1400 در تقویم ورزشی دیده شود و انشالله برنامه ریزی سالیانه یک مسابقه بین المللی را در این تقویم جا نمایی کنیم و از برنامه های سبکها (مسابقات،استاژها، آزمونها و کلاس ها داوری) حمایت های لازم را بنماییم و همگی جهت رشد کاراته استان اقدام نماییم.

استاد ناظریان با تاکید ایجاد پایگاه استعدادیابی و قهرمانی در مکانی مناسب بیان داشت، توجه ویژه به نوجوانان و جوانان   و مربیان قهرمان پرور می تواند جایگاه کاراته استان را ارتقاء دهد.

وی در پایان درخواست نمود کادر جدید هیات با اختیار کامل از طرف ایشان نسبت به ایجاد فضای همدلی بین تمامی سبکها و همکاری های فی مابین، تمام تلاش خود را برای ارتقاء کاراته استان انجام دهند و از تمامی پتانسیل های ارگانها و هیات های فعال استفاده نمایند.


**

روابط عمومی هیئت کاراته استان اصفهان

**

https://rubika.ir/Isfahankarate

http://isfkarate.ir

http://Instagram.com/isfahankarate

https://t.me/Isfahankarate

https://chat.whatsapp.com/C5UAMS1Fb2eJZtEWki371F