پيام تسليت روابط عمومی هیات کاراته استان اصفهان به مناسبت دهمین سالگرد درگذشت مرحوم شاطرزاده

تاریخ : 22 تیر 1399, 09:19 نویسنده : admin بازدیدها : 5 173 نظرات : 0 موضوع : خبرها

پيام تسليت  روابط عمومی هیات کاراته استان اصفهان به مناسبت دهمین سالگرد درگذشت مرحوم شاطرزاده


امروز 10 سال از آن روز تلخ می گذرد؛ روزی که کاراته ایران در بهت و حیرت و غم فرو رفت، روزی که پرافتخارترین مرد آسیاییِ کاراته ما چهره در نقاب خاک و دوستداران و یاران خود را به سوگ کشید.


▫️از سید علی شاطرزاده می گوییم؛ کاپیتانی که طی یک دهه حضور پرفروغش در تیم ملی ایران، نام خود را بعنوان طلایی ترین مردِ آسیایی ثبت کرد؛ همو که ضرب طلا بر سینه اش را از آسیایی 1995 فیلیپین آغاز و دو دوره متوالی در 97 ماکائو و 99 سنگاپور، آن را تکرار کرد. نقره 2001 مالزی شاید برای برخی نشانی از پایان سیطره او بر آسیا بود، برای علی اما راه همچنان ادامه داشت و او با 2 طلای دیگر در 2003 و 2005 ماکائو، کاری کرد کارستان...


▫️علی با خداحافظی از دنیای قهرمانی، پا به عرصه مربیگری گذاشت و اینجا هم در زمره بهترین ها بود. او سابقه قهرمانی با 3 تیم مختلف را در لیگ ایران در کارنامه دارد؛ فجر سپاه، نفت اهواز و فولاد مبارکه سپاهان، با درایت و تفکرات سنجیده علی جام قهرمانی را بالای سر گرفتند و لذت شاطرزاده از این قهرمانی ها چیزی نبود جز اثبات توانایی های خاصش در کاراته. علی که روزها و سالهای خوبی را هم برای خود و شاید هم برای تیم ملی ایران در آینده نوید می داد، اما به یکباره اسیر دست سرنوشت شد و ناگاه در روز دوازدهم تیر 1389 دچار ضایعه مغزی شد و پس از 10 روز جدال با مرگ، روز 22 تیر 1389 در حالی که فقط 37 سال داشت، رخت بربست و سفر کرد و کاراته ایران را در حسرتی ابدی فرو برد!


روابط عمومی هیات کاراته استان اصفهان دهمین سالگرد درگذشت مرحوم علي شاطرزاده را به خانواده محترم آن مرحوم و مخصوصا ریاست محترم هیات کاراته استان اصفهان حاج حبیب الله ناظریان و جامعه ورزش تسليت مي گويد.

روحش شاد، نامش همیشه گرامی


***************

روابط عمومی هیئت کاراته استان اصفهان

***************

https://rubika.ir/Isfahankarate

http://isfkarate.ir

http://Instagram.com/isfahankarate

https://t.me/Isfahankarate

https://chat.whatsapp.com/C5‌‌