برگزاری اولین دوره مجازی کلاس مربیگری درجه 3 در استان اصفهان

تاریخ : 13 خرداد 1399, 10:29 نویسنده : admin بازدیدها : 564 نظرات : 0 موضوع : خبرها

برگزاری اولین دوره مجازی کلاس مربیگری درجه 3  در استان اصفهان

 با حضور 80 مربی در استان اصفهان

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان اصقهان، رئیس کمیته آموزش، پژوهش و توسعه هیات کاراته استان اصفهان از برگزاری موفق اولین دوره مجازی کلاس مربیگری درجه 3  کاراته در استان اصفهان خبر داد. دکتر محمد باتوانی کاپیتان و ملی پوش سابق کاتای کشورمان در این خصوص اضافه کرد:

با توجه به شیوع ویروس کرونا از محدودیت ها بعنوان فرصت استفاده کرده و برگزاری دوره تئوری مربیگری کاراته را بصورت آنلاین دنبال نمودیم. ۱۳ درس اعلام شده از سوی وزارت محترم ورزش و جوانان با استفاده از نیروهای نخبه هیات علمی؛ مدرسین که اکثر ان ها قهرمانان و صاحبنظران کاراته بودند تدریس این دروس را به انجام رسانده که موجب رضایتمندی بالایی در شرکت کنندگان در این دوره گردید. قریب به ۸۰ نفر از اقصی نقاط کشور در این دوره شرکت نموده که پس از طی موفق دوره تئوری وارد دوره عملی خواهند گردید.و درس حقوق ورزشی نیز بصورت ویژه تدریس گردید. همچنین از زحمات سرپرست محترم هیات کاراته استان اصفهان استاد حاج حبیب الله ناظریان، دبیر محترم و مسئول محترم روابط عمومی هیات کاراته و همچنین فدراسیون کاراته  که ما را در برگزاری این دوره بعنوان نخستین دوره تئوری مربیگری مجازی در استان اصفهان مارا یاری نمودند کمال تقدیر و تشکر را می نمایم.

همچنین برگزاری ۲۰ کارگاه آنلاین نیز در ایام نوروز از دیگر اقدامات و ابتکارات کمیته آموزش استان اصفهان می باشد.همچنین ازمون تئوری با نظارت اداره کل ورزش استان در دو مرحله برگزار خواهد شد.و انشالله دوره درجه ۲ و ۱ نیز برگزار می شود.


**

روابط عمومی هیئت کاراته استان اصفهان

http://isfkarate.ir

http://Instagram.com/isfahan.karate

https://t.me/Isfahankarate

https://chat.whatsapp.com/C5UAMS1Fb2eJZtEWki371F