کاراته برایم تفریح نیست بلکه همه ی زندگی من است

تاریخ : 30 مهر 1399, 12:33 نویسنده : admin بازدیدها : 64 نظرات : 0 موضوع : خبرها / مصاحبه
#کمیته _روابط عمومی
قهرمان کاتای تیمی کاراته وان کشور:
 کاراته برایم تفریح نیست بلکه همه ی زندگی من است 


ملیکا سلطانی، در گفتگو با روابط عمومی هیات کاراته استان اصفهان گفت: برای عده ای کاراته فقط یک ورزش و شاید تفریح است ولی از دید من کاراته همه ی زندگی من می باشد.
دارنده ی گردن آویز طلای کاتای تیمی نوجوانان افزود: هدفم در کاراته این است که روزی به قهرمانی جهان تحت عنوان نام ایران برسم.
این بانوی رزمی کار اصفهانی در تفاوت اجرای کاتای انفرادی با تیمی تصریح کرد: هنگام اجرای کاتای انفرادی باید به تنهایی با قدرت و سرعت داور را جذب کنی اما در کاتای تیمی باید قبل از ورود به زمین سه نفر با هم یکی شوند تا امتیاز بگیرند.
این دارنده ی مقام اول کاتای انفرادی در کاراته وان کشور با اشاره به اینکه از نظر اجرایی، دوره های مختلف کاراته وان کشور در یک سطح بودند،افزود: دوره ی کاراته وان در شیراز از لحاظ داوری بهتر عمل شد ولی اراک سطح داوری ضعیف تری داشت.
سلطانی در مورد حضور و حمایت از رزمی کاران بانو در سطح ملی تاکید کرد: بهانه ی نبود بودجه فرصت حضور بانوان کاراته کا را به خصوص در اعزامی تیم ملی میگیرد .
وی افزود: امیدوارم مسوولان کشوری از بخش کاتا هم مثل کومیته حمایت کافی را داشته باشند. 
این رزمی کار اصفهانی در پایان با قدردانی از استاد رواخواه، تمرینات زیاد و انگیزه دهی وی را دلیل اصلی موفقیت خود در کاراته وان کشور عنوان کرد.


**
روابط عمومی هیئت کاراته استان اصفهان
اللهم عجل لولیک الفرج
http://isfkarate.ir
http://Instagram.com/isfahankarate
https://t.me/Isfahankarate
https://chat.whatsapp.com/C5UAMS1Fb2eJZtEWki371F