فعالیت باشگاه های ورزشی استان اصفهان با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی با ظرفیت ۵۰ درصد در هر سانس

تاریخ : 26 مهر 1399, 11:35 نویسنده : admin بازدیدها : 83 نظرات : 0 موضوع : خبرها

#خبر


فعالیت باشگاه های ورزشی استان اصفهان با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی با ظرفیت ۵۰ درصد در هر سانس


🔸 تعیین تکلیف فعالیت باشگاه های ورزشی در شرایط کرونا در جلسه مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان با دبیر ستاد مبارزه با کرونا و مدیر کل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان


جلسه ای با حضور دکتر درویشی دبیر ستاد مقابله با کرونا استان، سید محمد طباطبایی مدیر کل ورزش و جوانان، مهندس شیشه فروش مدیر کل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان و مسئولین شبکه بهداشت و درمان استان در محل استانداری اصفهان تشکیل شد، مقرر گردید فعالیت باشگاه های ورزشی استان اصفهان با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و با ظرفیت ۵۰ درصد در هر سانس مجددا آغاز گردد.


🔹 در این نشست مقرر شد در صورتی که باشگاه ها نسبت به عدم رعایت پروتکل های بهداشتی اقدامات لازم را اجرایی نکنند نسبت به تعطیلی آن باشگاه اقدام خواهد شد.


🔹 از دیگر مواردی که در این جلسه طرح موضوع گردید؛ فعالیت استخرهای شنا و فضاهای آبی بود که مقرر شد تا اطلاع بعدی از انجام فعالیت خودداری نمایند


🔹 همچنین پیرامون بازرسی ها و نظارت کامل بر فعالیتهای باشگاههای ورزشی مقرر گردید؛ تیمهای بازرسی توسط اداره کل ورزش و جوانان مشخص و تشکیل تا نسبت به بازرسی مستمر بر فعالیت های باشگاهها در شرایط کرونا اهتمام ورزند.


🔹 در همین راستا مقرر گردید هیات پزشکی ورزشی به اتفاق نمایندگان بهداشت و درمان استان با تیمهای نظارتی همکاری نمایند


🔹 مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان ضمن خاطرنشان ساختن حق و حقوق باشگاه داران استان اصفهان در راستای انجام فعالیت های ورزشی و خدماتی که باشگاه های ورزشی جهت بالا بردن سطح سلامتی جامعه در شرایط کنونی داشته باشند ایراد سخن نمود و اذعان داشت بیش از هزار و پانصد باشگاه ورزشی در سطح استان اصفهان فعالیت می نمایند که می بایست مسئولین نسبت به دغدغه فعالیت ها و مباحث معیشتی آنان اهتمام ورزند.


🔹 همچنین مقرر گردید در صورتی که کل فعالیت های صنوف مختلف در شرایط اضطرار با تعطیلی مواجه شود، نسبت به تعطیلی باشگاه های ورزشی نیز اقدام گردد.

********

روابط عمومی هیئت کاراته استان اصفهان

اللهم عجل لولیک الفرج

http://isfkarate.ir

http://Instagram.com/isfahankarate

https://t.me/Isfahankarate

https://chat.whatsapp.com/C5UAMS1Fb2eJZtEWki371F