برگزاری دومین مرحله آزمون مربیگری کلاس درجه ۳

تاریخ : 1 تیر 1399, 09:25 نویسنده : admin بازدیدها : 301 نظرات : 0 موضوع : ---


برگزاری دومین مرحله آزمون مربیگری کلاس درجه ۳

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان اصفهان، باتوجه به شرایط کنونی کشوردرخصوص رعایت فاصله گذاری اجتماعی وهمراهی باپویش درخانه بمانیم این کلاس برگزار گردید و طی دو مرحله آزمون در تاریخ های 23 و 30 خردادماه 99 این کلاس به پایان رسید از این کلاس سرپرست هیات کاراته استان اصفهاناستادحاج حبیب اله ناظریان بازدید بعمل آورد ومربی گری را نوعی رابطه تعاملی دانست وافزود:علاوه بر افزایش مهارت های ارتباطی، حل مسأله، کار گروهی و ارتقای توانمندی های فردی به توسعه شایستگی های اصلی ورزشکاران نیز می انجامد.

وی افزود:تا زمانی که یک ورزشکار (نوآموز) مشتاقانه منتظر دیدن شماست، هیچ اتفاقی نمی افتدمربی باید معتقد باشد که او چیزهای بااهمیتی برای ارائه به افراد دارد.

سرپرست هیات کاراته استان اصفهان افزود:همه روی این مطلب توافق دارند که مربی باید برای شاگردان خود یک الگو باشد و کمک کند تا ورزشکاران کارهای صحیح را انجام بدهند.مربی باید به مطالبی گوش دهد که ورزشکاران می خواهند در مورد آن صحبت کنند.مربی باید کارهایی را انجام دهد که می تواند موجب افزایش اعتماد ورزشکاران شود.

وی در پایان افزود:مربیگری کلید اصلی توسعه و بهبود استعدادها و به فعلیت رساندن استعدادهای بالقوه استمربی، افراد را تشویق می کند که به جای توجه به نقاط ضعف و کمبودهایی که دارند، بر نقاط قوت خود متمرکز شوند.

این امر، سبب رشد استعدادها و توانایی های افراد می شود و فرصت هایی را خلق می کند که تاثیر آنان در جامعه و خود ورزشکار به حداکثر برسد.


 
لازم به تذکر است این دوره با برگزاری کلاس عملی به پایان می رسد
 
 


**************

روابط عمومی هیئت کاراته استان اصفهان
  http://isfkarate.ir
  http://Instagram.com/isfahan.karate
  https://t.me/Isfahankarate
  https://chat.whatsapp.com/C5UAMS1Fb2eJZtEWki371F